Haberler TAŞKESENLİOĞLU'NDAN ANLAMLI MESAJ

TAŞKESENLİOĞLU'NDAN ANLAMLI MESAJ

TAŞKESENLİOĞLU'NDAN ANLAMLI MESAJ AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, güney ilçelerinde almış olduğu oylarla çıtayı yükseltti.

HDP’ye giden oyları geri alan Taşkesenlioğlu, sosyal medya üzerinde paylaştığı mesajda, seçmene ve parti yönetimine teşekkür etti. Mütevazi tavırlarıyla kısa zamanda Erzurumlu hemşerilerinin gönlünde taht kuran Zehra Taşkesenlioğlu yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:

 

"Bu davaya başlarken dedik bismillah, bu büyük imtihanda, demokrasi sınavımızda, ülkemizin kaderini belirleyen bu zorlu virajda, doğup büyüdüğümüz bu vatan coğrafyasında, al yazmalı bacılarımız, kardeşlerimiz, tek sevdamız olan Erzurum için dedik bismillah…

 

Hamd olsun; bugün milletimizin hür iradesine her fırsatta ses, her fırsatta bir nefes olan davamızın mihenk taşı AK Partimiz ile birlikte bir zafer daha kazandık. Tıpkı Bedir Savaşı’nda olduğu gibi Ebu Cehillerle mücadele ettik. Bedrin aslanları gibi kadını, erkeği, yaşlısı ve genciyle çıktığımız bu hak davada Rahman ve Rahim olan Allah’ın bize tevdi ettiği nasip ve kısmetlerin en büyüğü olan milletin vekili olma şerefini bir kez daha yaşadık, hamd olsun, şükürler olsun.

 

Milletin adamı, davamızın kurucusu, mazlum coğrafyaların hür ve gür sesi, Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, Genel Merkezimizin bütün yetkililerine, kadim şehrin yürekli insanları canım hemşerilerime, AK Parti Erzurum İl Başkanlığı’mıza, İl Seçim Koordinasyon Merkezi yetkililerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığımıza, muhtarlarımıza, her daim bize dua eden oylarıyla bizlere destek veren tüm Erzurumlu hemşerilerime teşekkür ediyorum. Teşekkürler Erzurum, teşekkürler Türkiye."

 

Kaynak: Pusula Gazetesi 

İçeriği Paylaş: