Haberler Taşkesenlioğlu Şehitler Tepesinde

Taşkesenlioğlu Şehitler Tepesinde

Taşkesenlioğlu Şehitler Tepesinde AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Şehitler Tepesini ziyaret ederek karanfil bıraktı.

Vodefon Beşiktaş Stadı’nda maç çıkışında gerçekleşen hain terör saldırısının gerçekleştiği Şehitler Tepesini, AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ziyaret etti.  Şehitler Tepesine gelen Taşkesenlioğlu, alana karanfil bırakarak dua etti. Şehitler Tepesini ziyaret eden ve bölgede saldırıya tanık olan vatandaşlarla sohbet eden Taşkesenlioğlu, daha sonra basın açıklaması gerçekleştirdi.  Taşkesenlioğlu, “Buradaki ve daha sonrasında Kayseri’de meydana gelen haince eylemler neticesinde güvenlik güçlerimiz ile vatandaşlarımız, maalesef, şehit ve gazi oldular. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize ise Rabbimden sabır ile acil şifalar diliyorum. Türkiye 15 Temmuz darbe girişimini milletimiz sayesinde atlattı. Bu girişime rağmen siyasi istikrarımız sayesinde, dünyanın kıskanarak baktığı Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Avrasya Tüneli, Osman Gazi Köprüsü ve lgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli projelerini hayata geçirdik” dedi.

 

Ülkenin geleceğe dönük olumlu adımlar atacağı her zaman terör örgütlerinin kan ve vahşet politikasına maruz kaldığını anlatan Taşkesenlioğlu, “Ülkemiz milletimizin desteği ile  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimiz ne zaman geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak alıyor. Bu alçak saldırıları yapan terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yok. PKK'sıyla, DEAŞ'ıyla, FETÖ'süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmakta” şeklinde açıklama yaptı. 

İçeriği Paylaş: