Haberler TAŞKESENLİOĞLU, DURMAK BİLMİYOR

TAŞKESENLİOĞLU, DURMAK BİLMİYOR

TAŞKESENLİOĞLU, DURMAK BİLMİYOR AK Parti Erzurum Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü Zehra Taşkesenlioğlu, Başkent-Erzurum hattı arasında adeta mekik dokuyor.

Parlamento çalışmaları kapsamında Ankara ile seçim bölgesi Erzurum arasında yoğun bir mesai yürüten AK Parti Erzurum Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü Zehra Taşkesenlioğlu,  memleketinde dert dinledi, üniversitelerde gençler ve akademisyenlerle buluştu. Taşkesenlioğlu, Erzurum'da temas ve incelemede bulunan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak ve MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleriyle, ulusal ve yerel ölçekteki ekonomik veriler ışığında değerlendirmede bulundu. Taşkesenlioğlu, Erzurum gezisinde ilk olarak Taşmağazalar esnafını ziyaret etti. "Şehir ekonomisi esnaftan belli olur" diyerek işyerlerini tek tek dolaşan Parlamenter, daha sonra Erzurum Teknik Üniversitesi ile Atatürk Üniversitesi'ndeki öğrenci ve akademisyenlerle bir araya geldi.

 

İŞ DÜNYASINA SESLENDİ

AK Parti Erzurum Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü Zehra Taşkesenlioğlu, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve Yönetim Kurulu Üyeleri onuruna Müceldili Konağı'nda verilen yemeğe katılarak, iş dünyasında seslendi. Türkiye ve Erzurum ekonomisi üzerine yaptığı tespitlerle dev sermayelere sahip işadamlarından destek gören Taşkesenlioğlu konuya ilişkin, "MÜSİAD Genel Başkanımız Sayın Olpak ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, elde ettiği büyüme oranlarıyla Dünya ekonomisine model teşkil eden Türkiye ve Erzurum üzerine yaptığım tespitleri dile getirdim. Anadolu'nun dört bir tarafına yaptıkları yatırımlarla iş dünyasına yön veren müteşebbislere Erzurum'un da bir yatırım merkezi olduğunu ve şehrimizin özel sektöre büyük bir ihtiyaç duyduğunu anlattım" dedi.   

İçeriği Paylaş: