Haberler TAŞKESENLİOĞLU, ÇAT’TA DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TAŞKESENLİOĞLU, ÇAT’TA DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TAŞKESENLİOĞLU, ÇAT’TA DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum’un Çat ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

Çat ilçesinde büyük bir ilgiyle karşılanan Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti Çat İlçe Başkanlığı’nda ilçe halkıyla bir araya gelip 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı. 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrasında yaşanan olumsuzlukların ardından 1 Kasım seçimlerinin ayrı bir önem kazandığını belirten Taşkesenlioğlu, “1 Kasım seçimleri hak ile batıl mücadelesinin adıdır, sizlerin dualarına bir kardeşiniz olarak ihtiyacım var. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan takvada buluşmak tek arzum; şimdi birlik zamanı” ifadelerini kullandı. Ülkedeki terör saldırılarını hatırlatan Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti’nin yaptığı bütün fedakârlıklara rağmen kurulamayan hükümetin arından 1 Kasım seçim kararının alındığını söyledi. Bu süre içinde halkın bütün gerçekleri anladığını dile getiren Milletvekili Taşkesenlioğlu, “Yaklaşık 40-50 günlük sürede yaşanan bütün bu olumsuzluklar karşısında halkımız AK Parti’nin Türkiye’deki siyasi istikrar, huzur ve kalkınmayı sağlayacak tek parti olduğunu anladı. Yaptığımız bu gezi ve ziyaretlerimizde oy kaybını yaşadığımız bölge insanlarından duyduk. Bunun 1 Kasım seçimleri sonrası yeniden AK Parti iktidara yürürken ülkemize huzur, refah, ve barış gelecek” diye konuştu.

 

ÇAT’I KARIŞ KARIŞ GEZDİ

 

Taşkesenlioğlu, Çat gezisinde ilçeyi karış karış dolaştı. Karaşeyh, Başköy, Çukurçayır, Budaklar, Aşağı Çat ve Taşağıl, mahallerini ziyaret eden Zehra Taşkesenlioğlu, vatandaşlardan 1 Kasım’da desteklerini beklediklerini söyledi. Budaklar Mahallesi'nde Çat'ın kanaat önderi ve hocalarından İslam ve Hak aşığı Halit Hoca’yı, diğer unvanıyla Efe Hoca’yı ziyaret edip, hayır duasını aldı. Taşkesenlioğlu, ziyaret ettiği mahallelerde 1 Kasım seçimlerini ve seçim beyannamesinde yer alan çiftçi ve esnafa yönelik vaadleri anlattı. 

İçeriği Paylaş: