Haberler “DEVLETİMİZ HINIS HALKININ YANINDA”

“DEVLETİMİZ HINIS HALKININ YANINDA”

“DEVLETİMİZ HINIS HALKININ YANINDA” AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışmalarını Hınıs ilçesinde sürdürdü.

AK Parti Hınıs İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Zehra Taşkesenlioğlu, Hınıs esnafını da ziyaret edip hem sohbet etti hem de sıkıntılarını dinledi. Hınıs İlçe Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Taşkesenlioğlu, yatan hastalarla sohbet edip istek ve şikâyetlerini dinleyip acil şifalar diledi. Başhekimle görüşen Taşkesenlioğlu, hastane hakkında bilgi alarak, branş alanında doktorların hemşirelerin altyapısının eksikliği ve hastanenin altıdan geçen kanal hakkında görüşüldü. Hınıs ilçesinin altyapı çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. Hınıs'ın kanaat önderleriyle bir araya gelen, Zehra Taşkesenlioğlu, seçim beyannamesini ve 1 Kasım Seçimlerinin önemini anlattı.

 

“ANNELERİMİZ AĞLAMAYACAK”

Yaptığı konuşmada son aylardaki terör saldırıları sonucu büyük acılar yaşandığını belirten Taşkesenlioğlu, söz konusu terör hareketlerinin 7 Haziran seçimlerinin sabote etmek için iç ve dış oluşumların ortaklığı ile gerçekleştirildiğini söyledi. AK Parti iktidarının başlattığı Barış süreci ile sağlanan huzur ve güven ortamını bozmaya yönelik yapılan hain saldırılardaki tek amacın hızlı bir büyüme sürecine giren Türkiye'nin bu hızını kesmeye yönelik olduğunu ifade eden Taşkesenlioğlu "Bu açıdan 1 Kasım seçimleri ülkemiz, milletimiz için oldukça önem taşımaktadır. Halkımızın güven içinde oylarını kullanmaları için Devletimizin güvenlik güçleri gerekli önlemleri almaktadır. Hiç bir vatandaşımız Terör örgütünün maşası olamaz. Sizlere düşen görev hiç bir korku yaşamadan özgür iradenizle oyunuzu kullanmaya gitmenizdir. İnşallah 1 Kasım sonrasında daha güçlü bir Türkiye ile annelerimiz ağlamayacak, halkımız huzur içinde yaşayacak" diye konuştu.

 

BİRLİK VE BERABERLİĞİN ÖNEMİ

Toplantıda Hınıs ve Tekman’nın ortak meselesi olan su sorununun çözüme kavuşturulması için yapılması gerekenler ele alınırken, bu konuda ilgili birimlerin bilgilendirileceğini söyleyen Taşkesenlioğlu, "Birik ve beraberlik içinde her türlü sorunun çözüme kavuşturulur" dedi.

 

Hınıs İlçe Kaymakamlığı'nı ziyaretinin ardından ev ziyaretleri de gerçekleştiren Taşkesenlioğlu, "Benim tek amacım Allah'ın rızasını kazanmak ve Allah yolunda ilerleyenlerle iş yapmak ve Erzurum ve ilçelerine gerekli yatırım yapılmasını sağlamak. İnşallah 1 Kasım seçimleri sonrası Hınıs'ta Kadın Derneği kurulması için gerekli çalışmayı başlatacağız" diyerek Hınıs gezisini tamamladı.

İçeriği Paylaş: